Aktuell lokal tid her Yepocapa, Guatemala
Spørsmål: Hva er klokka her Yepocapa? Svar: Yepocapa (Chimaltenango) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Søndag, 24. mai 2026, 20:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Yepocapa tidsendringer 2026, 2027 (America/Guatemala) »
| Yepocapa info: | |
|---|---|
| Land: | Guatemala |
| Valuta: | GTQ, Quetzal |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 961 = 0.661‰ GTM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1398 m |
| GPS-koordinater | 14° 30' 15" Nord, 90° 57' 25" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1612.7 km (1002.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8394.3 km (5216 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Guatemala |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Yepocapa som standard by
Tid på dagen i Yepocapa nå
![]() 05:34 |
![]() |
![]() 18:27 |

= 0.661‰ GTM Befolkning



