Aktuell lokal tid her Zacapa, Guatemala
Spørsmål: Hva er klokka her Zacapa? Svar: Zacapa ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Søndag, 24. mai 2026, 19:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Zacapa tidsendringer 2026, 2027 (America/Guatemala) »
| Zacapa info: | |
|---|---|
| Land: | Guatemala |
| Valuta: | GTQ, Quetzal |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 36 088 = 2.663‰ GTM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 231 m |
| GPS-koordinater | 14° 58' 20" Nord, 89° 31' 50" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1664.8 km (1034.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8342.3 km (5183.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Guatemala |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Zacapa som standard by
Tid på dagen i Zacapa nå
![]() 05:27 |
![]() |
![]() 18:22 |

= 2.663‰ GTM Befolkning



