Aktuell lokal tid her Zacualpa, Guatemala
Spørsmål: Hva er klokka her Zacualpa? Svar: Zacualpa (Quiché) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Søndag, 24. mai 2026, 20:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Zacualpa tidsendringer 2026, 2027 (America/Guatemala) »
| Zacualpa info: | |
|---|---|
| Land: | Guatemala |
| Valuta: | GTQ, Quetzal |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 241 = 0.682‰ GTM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1920 m |
| GPS-koordinater | 15° 4' 60" Nord, 90° 49' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1677.1 km (1042.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8330 km (5176 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Guatemala |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Zacualpa som standard by
Tid på dagen i Zacualpa nå
![]() 05:32 |
![]() |
![]() 18:27 |

= 0.682‰ GTM Befolkning



