Aktuell lokal tid her Zaragoza, Guatemala
Spørsmål: Hva er klokka her Zaragoza? Svar: Zaragoza (Chimaltenango) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Søndag, 24. mai 2026, 20:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Zaragoza tidsendringer 2026, 2027 (America/Guatemala) »
| Zaragoza info: | |
|---|---|
| Land: | Guatemala |
| Valuta: | GTQ, Quetzal |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 361 = 0.691‰ GTM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2053 m |
| GPS-koordinater | 14° 39' 16" Nord, 90° 53' 22" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1629.4 km (1012.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8377.6 km (5205.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Guatemala |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Zaragoza som standard by
Tid på dagen i Zaragoza nå
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 18:27 |

= 0.691‰ GTM Befolkning



