Aktuell lokal tid her Agua Blanca Sur, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Agua Blanca Sur? Svar: Agua Blanca Sur (Yoro) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Agua Blanca Sur tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Agua Blanca Sur info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 592 = 0.95‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 49 m |
| GPS-koordinater | 15° 15' 0" Nord, 87° 52' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1695.6 km (1053.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8311.4 km (5164.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Agua Blanca Sur som standard by
Tid på dagen i Agua Blanca Sur nå
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 18:16 |

= 0.95‰ HND Befolkning



