Aktuell lokal tid her Ajuterique, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Ajuterique? Svar: Ajuterique (Comayagua) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ajuterique tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Ajuterique info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 354 = 0.67‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 647 m |
| GPS-koordinater | 14° 22' 60" Nord, 87° 42' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1599.3 km (993.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8407.8 km (5224.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ajuterique som standard by
Tid på dagen i Ajuterique nå
![]() 05:21 |
![]() |
![]() 18:14 |

= 0.67‰ HND Befolkning



