Aktuell lokal tid her Azacualpa, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Azacualpa? Svar: Azacualpa (Santa Bárbara) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Azacualpa tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Azacualpa info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 949 = 0.745‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 278 m |
| GPS-koordinater | 15° 20' 36" Nord, 88° 33' 5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1706 km (1060.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8301 km (5158 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Azacualpa som standard by
Tid på dagen i Azacualpa nå
![]() 05:22 |
![]() |
![]() 18:19 |

= 0.745‰ HND Befolkning



