Aktuell lokal tid her Baracoa, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Baracoa? Svar: Baracoa (Cortés) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Baracoa tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Baracoa info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 202 = 1.152‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 9 m |
| GPS-koordinater | 15° 46' 0" Nord, 87° 50' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1753.1 km (1089.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8254 km (5128.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Baracoa som standard by
Tid på dagen i Baracoa nå
![]() 05:19 |
![]() |
![]() 18:17 |

= 1.152‰ HND Befolkning



