Aktuell lokal tid her Campamento, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Campamento? Svar: Campamento (Olancho) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Campamento tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Campamento info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 560 = 0.821‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 713 m |
| GPS-koordinater | 14° 33' 0" Nord, 86° 39' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1617.8 km (1005.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8389.3 km (5212.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Campamento som standard by
Tid på dagen i Campamento nå
![]() 05:16 |
![]() |
![]() 18:10 |

= 0.821‰ HND Befolkning



