Aktuell lokal tid her Cofradía, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Cofradía? Svar: Cofradía (Cortés) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cofradía tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Cofradía info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 20 353 = 2.547‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 111 m |
| GPS-koordinater | 15° 24' 0" Nord, 88° 9' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1712.3 km (1064 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8294.7 km (5154.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cofradía som standard by
Tid på dagen i Cofradía nå
![]() 05:21 |
![]() |
![]() 18:18 |

= 2.547‰ HND Befolkning



