Aktuell lokal tid her Comayagua, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Comayagua? Svar: Comayagua ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Comayagua tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Comayagua info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 58 784 = 7.358‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 593 m |
| GPS-koordinater | 14° 27' 5" Nord, 87° 38' 15" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1606.8 km (998.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8400.2 km (5219.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Comayagua som standard by
Tid på dagen i Comayagua nå
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 18:14 |

= 7.358‰ HND Befolkning



