Aktuell lokal tid her Copán, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Copán? Svar: Copán ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:14 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Copán tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Copán info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 336 = 0.793‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 583 m |
| GPS-koordinater | 14° 49' 60" Nord, 89° 9' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1649.3 km (1024.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8357.8 km (5193.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Copán som standard by
Tid på dagen i Copán nå
![]() 05:26 |
![]() |
![]() 18:21 |

= 0.793‰ HND Befolkning



