Aktuell lokal tid her Coxen Hole, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Coxen Hole? Svar: Coxen Hole (Bay Islands) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Coxen Hole tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Coxen Hole info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 514 = 0.94‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 8 m |
| GPS-koordinater | 16° 19' 3.3" Nord, 86° 32' 16.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1814.3 km (1127.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8192.7 km (5090.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Coxen Hole som standard by
Tid på dagen i Coxen Hole nå
![]() 05:13 |
![]() |
![]() 18:13 |

= 0.94‰ HND Befolkning



