Aktuell lokal tid her Cuyamel, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Cuyamel? Svar: Cuyamel (Cortés) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cuyamel tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Cuyamel info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 022 = 0.629‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 17 m |
| GPS-koordinater | 15° 40' 0" Nord, 88° 12' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1742 km (1082.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8265.1 km (5135.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cuyamel som standard by
Tid på dagen i Cuyamel nå
![]() 05:21 |
![]() |
![]() 18:18 |

= 0.629‰ HND Befolkning



