Aktuell lokal tid her Danlí, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Danlí? Svar: Danlí (El Paraíso) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:14 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Danlí tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Danlí info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 44 799 = 5.607‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 763 m |
| GPS-koordinater | 14° 1' 60" Nord, 86° 34' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1560.4 km (969.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8446.7 km (5248.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Danlí som standard by
Tid på dagen i Danlí nå
![]() 05:17 |
![]() |
![]() 18:09 |

= 5.607‰ HND Befolkning



