Aktuell lokal tid her El Negrito, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her El Negrito? Svar: El Negrito (Yoro) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» El Negrito tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| El Negrito info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 303 = 1.164‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 231 m |
| GPS-koordinater | 15° 19' 0" Nord, 87° 42' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1703.1 km (1058.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8304 km (5159.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Negrito som standard by
Tid på dagen i El Negrito nå
![]() 05:19 |
![]() |
![]() 18:16 |

= 1.164‰ HND Befolkning



