Aktuell lokal tid her El Paraíso, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her El Paraíso? Svar: El Paraíso ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» El Paraíso tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| El Paraíso info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 18 779 = 2.35‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 804 m |
| GPS-koordinater | 13° 52' 0" Nord, 86° 32' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1541.8 km (958 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8465.2 km (5260.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Paraíso som standard by
Tid på dagen i El Paraíso nå
![]() 05:17 |
![]() |
![]() 18:09 |

= 2.35‰ HND Befolkning



