Aktuell lokal tid her El Triunfo, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her El Triunfo? Svar: El Triunfo (Choluteca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» El Triunfo tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| El Triunfo info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 182 = 0.899‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 89 m |
| GPS-koordinater | 13° 7' 0" Nord, 87° 0' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1458.4 km (906.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8548.6 km (5311.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Triunfo som standard by
Tid på dagen i El Triunfo nå
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 18:09 |

= 0.899‰ HND Befolkning



