Aktuell lokal tid her Gracias, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Gracias? Svar: Gracias (Lempira) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Gracias tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Gracias info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 909 = 0.99‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 798 m |
| GPS-koordinater | 14° 35' 25" Nord, 88° 34' 55" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1622.3 km (1008 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8384.8 km (5210.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Gracias som standard by
Tid på dagen i Gracias nå
![]() 05:24 |
![]() |
![]() 18:18 |

= 0.99‰ HND Befolkning



