Aktuell lokal tid her Jesús de Otoro, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Jesús de Otoro? Svar: Jesús de Otoro (Intibucá) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jesús de Otoro tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Jesús de Otoro info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 988 = 0.875‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 612 m |
| GPS-koordinater | 14° 28' 60" Nord, 87° 58' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1610.4 km (1000.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8396.7 km (5217.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jesús de Otoro som standard by
Tid på dagen i Jesús de Otoro nå
![]() 05:22 |
![]() |
![]() 18:15 |

= 0.875‰ HND Befolkning



