Aktuell lokal tid her Juticalpa, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Juticalpa? Svar: Juticalpa (Olancho) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Juticalpa tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Juticalpa info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 33 686 = 4.216‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 391 m |
| GPS-koordinater | 14° 40' 0" Nord, 86° 13' 10" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1630.8 km (1013.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8376.3 km (5204.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Juticalpa som standard by
Tid på dagen i Juticalpa nå
![]() 05:14 |
![]() |
![]() 18:09 |

= 4.216‰ HND Befolkning



