Aktuell lokal tid her La Alianza, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her La Alianza? Svar: La Alianza (Valle) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» La Alianza tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| La Alianza info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 923 = 0.867‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 26 m |
| GPS-koordinater | 13° 30' 44" Nord, 87° 43' 28" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1502.4 km (933.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8504.6 km (5284.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still La Alianza som standard by
Tid på dagen i La Alianza nå
![]() 05:22 |
![]() |
![]() 18:13 |

= 0.867‰ HND Befolkning



