Aktuell lokal tid her La Esperanza, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her La Esperanza? Svar: La Esperanza (Intibucá) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» La Esperanza tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| La Esperanza info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 318 = 0.666‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1697 m |
| GPS-koordinater | 14° 18' 40" Nord, 88° 10' 50" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1591.2 km (988.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8415.8 km (5229.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still La Esperanza som standard by
Tid på dagen i La Esperanza nå
![]() 05:23 |
![]() |
![]() 18:16 |

= 0.666‰ HND Befolkning



