Aktuell lokal tid her La Lima, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her La Lima? Svar: La Lima (Cortés) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» La Lima tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| La Lima info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 45 955 = 5.752‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 33 m |
| GPS-koordinater | 15° 25' 60" Nord, 87° 55' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1716 km (1066.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8291 km (5151.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still La Lima som standard by
Tid på dagen i La Lima nå
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 18:17 |

= 5.752‰ HND Befolkning



