Aktuell lokal tid her La Paz, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her La Paz? Svar: La Paz ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» La Paz tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| La Paz info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 17 555 = 2.197‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 688 m |
| GPS-koordinater | 14° 19' 10" Nord, 87° 40' 45" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1592.2 km (989.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8414.9 km (5228.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still La Paz som standard by
Tid på dagen i La Paz nå
![]() 05:21 |
![]() |
![]() 18:14 |

= 2.197‰ HND Befolkning



