Aktuell lokal tid her Las Vegas, Santa Barbara, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Las Vegas, Santa Barbara? Svar: Las Vegas, Santa Barbara (Santa Bárbara) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Las Vegas, Santa Barbara tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Las Vegas, Santa Barbara info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 487 = 0.937‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 901 m |
| GPS-koordinater | 14° 52' 35.4" Nord, 88° 4' 29" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1654.1 km (1027.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8353 km (5190.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Las Vegas, Santa Barbara som standard by
Tid på dagen i Las Vegas, Santa Barbara nå
![]() 05:21 |
![]() |
![]() 18:16 |

= 0.937‰ HND Befolkning



