Aktuell lokal tid her Marcala, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Marcala? Svar: Marcala (La Paz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:15 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Marcala tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Marcala info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 054 = 1.258‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1248 m |
| GPS-koordinater | 14° 9' 0" Nord, 88° 1' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1573.3 km (977.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8433.7 km (5240.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Marcala som standard by
Tid på dagen i Marcala nå
![]() 05:22 |
![]() |
![]() 18:15 |

= 1.258‰ HND Befolkning



