Aktuell lokal tid her Monjarás, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Monjarás? Svar: Monjarás (Choluteca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Monjarás tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Monjarás info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 772 = 0.848‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 14 m |
| GPS-koordinater | 13° 12' 2" Nord, 87° 22' 27" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1467.8 km (912 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8539.3 km (5306.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Monjarás som standard by
Tid på dagen i Monjarás nå
![]() 05:21 |
![]() |
![]() 18:11 |

= 0.848‰ HND Befolkning



