Aktuell lokal tid her Nueva Ocotepeque, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Nueva Ocotepeque? Svar: Nueva Ocotepeque (Ocotepeque) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Nueva Ocotepeque tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Nueva Ocotepeque info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 780 = 1.099‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 808 m |
| GPS-koordinater | 14° 25' 60" Nord, 89° 10' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1604.8 km (997.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8402.2 km (5220.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Nueva Ocotepeque som standard by
Tid på dagen i Nueva Ocotepeque nå
![]() 05:27 |
![]() |
![]() 18:20 |

= 1.099‰ HND Befolkning



