Aktuell lokal tid her Olanchito, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Olanchito? Svar: Olanchito (Yoro) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Olanchito tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Olanchito info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 25 969 = 3.25‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 158 m |
| GPS-koordinater | 15° 28' 52.7" Nord, 86° 34' 26.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1721.4 km (1069.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8285.7 km (5148.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Olanchito som standard by
Tid på dagen i Olanchito nå
![]() 05:14 |
![]() |
![]() 18:11 |

= 3.25‰ HND Befolkning



