Aktuell lokal tid her Pimienta Vieja, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Pimienta Vieja? Svar: Pimienta Vieja (Cortés) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Pimienta Vieja tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Pimienta Vieja info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 761 = 1.097‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 92 m |
| GPS-koordinater | 15° 13' 60" Nord, 87° 58' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1693.8 km (1052.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8313.3 km (5165.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Pimienta Vieja som standard by
Tid på dagen i Pimienta Vieja nå
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 18:17 |

= 1.097‰ HND Befolkning



