Aktuell lokal tid her Puerto Cortez, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Puerto Cortez? Svar: Puerto Cortez (Cortés) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Puerto Cortez tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Puerto Cortez info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 48 013 = 6.01‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 10 m |
| GPS-koordinater | 15° 49' 32.2" Nord, 87° 55' 46.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1759.6 km (1093.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8247.4 km (5124.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Puerto Cortez som standard by
Tid på dagen i Puerto Cortez nå
![]() 05:19 |
![]() |
![]() 18:17 |

= 6.01‰ HND Befolkning



