Aktuell lokal tid her Puerto Lempira, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Puerto Lempira? Svar: Puerto Lempira (Gracias a Dios) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Puerto Lempira tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Puerto Lempira info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 4 856 = 0.608‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 10 m |
| GPS-koordinater | 15° 16' 0" Nord, 83° 46' 20" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1697.5 km (1054.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8309.6 km (5163.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Puerto Lempira som standard by
Tid på dagen i Puerto Lempira nå
![]() 05:03 |
![]() |
![]() 18:00 |

= 0.608‰ HND Befolkning



