Aktuell lokal tid her Sabá, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Sabá? Svar: Sabá (Colón) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:14 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Sabá tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Sabá info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 666 = 1.21‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 390 m |
| GPS-koordinater | 15° 28' 0" Nord, 86° 15' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1719.7 km (1068.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8287.3 km (5149.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Sabá som standard by
Tid på dagen i Sabá nå
![]() 05:13 |
![]() |
![]() 18:10 |

= 1.21‰ HND Befolkning



