Aktuell lokal tid her San Francisco de la Paz, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her San Francisco de la Paz? Svar: San Francisco de la Paz (Olancho) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Francisco de la Paz tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| San Francisco de la Paz info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 411 = 0.677‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 667 m |
| GPS-koordinater | 14° 54' 0" Nord, 86° 12' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1656.7 km (1029.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8350.3 km (5188.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Francisco de la Paz som standard by
Tid på dagen i San Francisco de la Paz nå
![]() 05:14 |
![]() |
![]() 18:09 |

= 0.677‰ HND Befolkning



