Aktuell lokal tid her San Juan Pueblo, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her San Juan Pueblo? Svar: San Juan Pueblo (Atlántida) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Juan Pueblo tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| San Juan Pueblo info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 735 = 0.718‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 171 m |
| GPS-koordinater | 15° 34' 60" Nord, 87° 13' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1732.7 km (1076.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8274.4 km (5141.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Juan Pueblo som standard by
Tid på dagen i San Juan Pueblo nå
![]() 05:17 |
![]() |
![]() 18:14 |

= 0.718‰ HND Befolkning



