Aktuell lokal tid her San Lorenzo, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her San Lorenzo? Svar: San Lorenzo (Valle) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Lorenzo tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| San Lorenzo info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 22 289 = 2.79‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 16 m |
| GPS-koordinater | 13° 25' 27" Nord, 87° 26' 50" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1492.6 km (927.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8514.4 km (5290.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Lorenzo som standard by
Tid på dagen i San Lorenzo nå
![]() 05:21 |
![]() |
![]() 18:11 |

= 2.79‰ HND Befolkning



