Aktuell lokal tid her San Luis, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her San Luis? Svar: San Luis (Santa Bárbara) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Luis tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| San Luis info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 733 = 0.718‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1137 m |
| GPS-koordinater | 15° 4' 60" Nord, 88° 22' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1677.1 km (1042.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8330 km (5176 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Luis som standard by
Tid på dagen i San Luis nå
![]() 05:22 |
![]() |
![]() 18:18 |

= 0.718‰ HND Befolkning



