Aktuell lokal tid her San Manuel, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her San Manuel? Svar: San Manuel (Cortés) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Manuel tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| San Manuel info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 389 = 0.8‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 44 m |
| GPS-koordinater | 15° 19' 60" Nord, 87° 55' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1704.9 km (1059.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8302.2 km (5158.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Manuel som standard by
Tid på dagen i San Manuel nå
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 18:17 |

= 0.8‰ HND Befolkning



