Aktuell lokal tid her San Marcos de Colón, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her San Marcos de Colón? Svar: San Marcos de Colón (Choluteca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Marcos de Colón tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| San Marcos de Colón info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 821 = 1.104‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 997 m |
| GPS-koordinater | 13° 25' 60" Nord, 86° 47' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1493.6 km (928.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8513.4 km (5290 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Marcos de Colón som standard by
Tid på dagen i San Marcos de Colón nå
![]() 05:19 |
![]() |
![]() 18:09 |

= 1.104‰ HND Befolkning



