Aktuell lokal tid her Santa Cruz de Yojoa, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Cruz de Yojoa? Svar: Santa Cruz de Yojoa (Cortés) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Cruz de Yojoa tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Santa Cruz de Yojoa info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 230 = 1.28‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 493 m |
| GPS-koordinater | 14° 58' 60" Nord, 87° 54' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1666 km (1035.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8341.1 km (5182.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Cruz de Yojoa som standard by
Tid på dagen i Santa Cruz de Yojoa nå
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 18:16 |

= 1.28‰ HND Befolkning



