Aktuell lokal tid her Santa Rita, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Rita? Svar: Santa Rita (Yoro) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Rita tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Santa Rita info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 869 = 1.611‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 885 m |
| GPS-koordinater | 15° 10' 0" Nord, 87° 16' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1686.4 km (1047.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8320.7 km (5170.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Rita som standard by
Tid på dagen i Santa Rita nå
![]() 05:18 |
![]() |
![]() 18:14 |

= 1.611‰ HND Befolkning



