Aktuell lokal tid her Talanga, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Talanga? Svar: Talanga (Francisco Morazán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Talanga tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Talanga info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 13 492 = 1.689‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 810 m |
| GPS-koordinater | 14° 24' 0" Nord, 87° 4' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1601.1 km (994.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8405.9 km (5223.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Talanga som standard by
Tid på dagen i Talanga nå
![]() 05:18 |
![]() |
![]() 18:12 |

= 1.689‰ HND Befolkning



