Aktuell lokal tid her Tela, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Tela? Svar: Tela (Atlántida) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tela tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Tela info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 29 325 = 3.67‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 27 m |
| GPS-koordinater | 15° 46' 27.3" Nord, 87° 28' 2.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1753.9 km (1089.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8253.1 km (5128.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tela som standard by
Tid på dagen i Tela nå
![]() 05:17 |
![]() |
![]() 18:16 |

= 3.67‰ HND Befolkning



