Aktuell lokal tid her Tocoa, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Tocoa? Svar: Tocoa (Colón) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:13 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tocoa tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Tocoa info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 30 785 = 3.853‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 37 m |
| GPS-koordinater | 15° 40' 60" Nord, 86° 0' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1743.8 km (1083.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8263.2 km (5134.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tocoa som standard by
Tid på dagen i Tocoa nå
![]() 05:12 |
![]() |
![]() 18:09 |

= 3.853‰ HND Befolkning



