Aktuell lokal tid her Trujillo, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Trujillo? Svar: Trujillo (Colón) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Trujillo tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Trujillo info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 646 = 1.207‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 35 m |
| GPS-koordinater | 15° 55' 0" Nord, 85° 57' 15" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1769.8 km (1099.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8237.3 km (5118.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Trujillo som standard by
Tid på dagen i Trujillo nå
![]() 05:11 |
![]() |
![]() 18:10 |

= 1.207‰ HND Befolkning



