Aktuell lokal tid her Villa de San Antonio, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Villa de San Antonio? Svar: Villa de San Antonio (Comayagua) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villa de San Antonio tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Villa de San Antonio info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 390 = 0.675‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 596 m |
| GPS-koordinater | 14° 19' 0" Nord, 87° 37' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1591.9 km (989.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8415.2 km (5229 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villa de San Antonio som standard by
Tid på dagen i Villa de San Antonio nå
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 18:14 |

= 0.675‰ HND Befolkning



