Aktuell lokal tid her Villa de San Francisco, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Villa de San Francisco? Svar: Villa de San Francisco (Francisco Morazán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villa de San Francisco tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Villa de San Francisco info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 914 = 0.74‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 777 m |
| GPS-koordinater | 14° 10' 0" Nord, 86° 58' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1575.2 km (978.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8431.9 km (5239.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villa de San Francisco som standard by
Tid på dagen i Villa de San Francisco nå
![]() 05:18 |
![]() |
![]() 18:11 |

= 0.74‰ HND Befolkning



