Aktuell lokal tid her Yoro, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Yoro? Svar: Yoro ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 02:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Yoro tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Yoro info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 15 774 = 1.974‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 648 m |
| GPS-koordinater | 15° 8' 15" Nord, 87° 7' 40" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1683.1 km (1045.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8323.9 km (5172.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Yoro som standard by
Tid på dagen i Yoro nå
![]() 05:17 |
![]() |
![]() 18:13 |

= 1.974‰ HND Befolkning



