Aktuell lokal tid her Yuscarán, Honduras
Spørsmål: Hva er klokka her Yuscarán? Svar: Yuscarán (El Paraíso) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 03:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Yuscarán tidsendringer 2026, 2027 (America/Tegucigalpa) »
| Yuscarán info: | |
|---|---|
| Land: | Honduras |
| Valuta: | HNL, Lempira |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 2 371 = 0.297‰ HND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 958 m |
| GPS-koordinater | 13° 56' 38" Nord, 86° 51' 10" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1550.4 km (963.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8456.6 km (5254.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Honduras |
| AC støpsel | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Yuscarán som standard by
Tid på dagen i Yuscarán nå
![]() 05:18 |
![]() |
![]() 18:10 |

= 0.297‰ HND Befolkning



